Společnost Cyberbond vyrábí a uvádí na trh široký rozsah vysoce výkonných, nejmodernějších speciálních lepidel pro spojování průmyslových konstrukcí a pro další průmyslové použití. Naše bohaté znalosti a podnikatelský duch nám umožnily stát se vůdčím aktérem na trhu s lepidly od našeho zahájení působení v roce 1997 ve Spojených státech a v roce 1999 v Evropě.

Globální různorodost společnosti Cyberbond nám umožňuje nabízet kvalitní výrobky o výjimečné hodnotě pomocí našich prodejních kanceláří a výrobních závodů po celých Spojených státech, Evropě a Asii. Pomocí naší sítě profesionálních distribučních partnerů udržuje společnost Cyberbond také místní přítomnost nutnou pro poskytování vysoké úrovně služeb očekávaných našimi zákazníky, ať jsou kdekoliv.

Společnost Cyberbond má sortiment výrobků se specializací na: kyanoakryláty, anaerobní lepidla, světelné/UV upravovaná lepidla, akrylové pryskyřice a epoxidové pryskyřice. Naší silnou stránkou je rychlá reakce na Vaše požadavky. Naše celosvětové technické a výrobní zdroje zajišťují konzistentní výsledky.

Jako společnost certifikovaná dle norem jakosti QS 9000/ISO 9002 neustále pracujeme na vývoji a výrobě lepidel s nejvyšší možnou kvalitou a spolehlivostí. Naše inovační výrobky určují standard v celém odvětví. Jsme zaměřeni na poskytování výhodné volby na trhu s lepidly. Společnost Cyberbond je zaměřena na snižování rizik při zvýšení ziskovosti našich zákazníků.

Prvotřídní tým prodejních a technických profesionálů čeká na to, aby Vám mohl pomoci se správným výběrem lepidla. Politika společnosti Cyberbond ohledně jakosti, hodnoty a zákaznických služeb nám umožnila uspět na tomto vysoce konkurenčním trhu – těšíme se na spolupráci s Vámi!