Dávkovací zařízení LINOP M1500

Mikroprocesorem řírené dávkovací jednotky LINOP  M1500 jsou nejdůležitějšími součástmi dávkovacího system Cyberbond pro kyanakryláty, anaerobní a  světlem vytvrzovaná lepidla. Tato kompaktní stolní zařízení jsou vhodná pro jakékoliv pracoviště, kde je požadováno přesné aopakovatelné dávkování. Toto dávkovací zařízení je možno řídit elektronicky a napojit jej do sériové výrobní linky. Řídící jednotky umožňují dávkování po malých kapkách I nanášení neměných průhů lepidla. Lze říci, že jednotky jsou prakticky “bezúdržbové”.

Rozdíl mezi  těmito třemi LINOP zařízeními  je následující:

 

LINOP M 1500 řídí pneumatické ventily LINOP VCA (pro vteřinová a UV lepidla) neboLINOP VAN (pro anaerobní tmely), zatímco

Má následují specifikace:

 

–       veškeré kroky řídí mikroprocesor

–       provozní režim pro jediný/trvalý  impulz

–       nízké napětí 24V, externí napájení – 230V

–       hlášení prázdné nádoby při použití tlakové nádoby s regulací hladiny

–       volně zpracovávaný počáteční impuls elektronického potenciálu

–       prodloužený rozsah doby dávkování (od 0,01 do 99,99s)

–       rozšířená elektronická regulace tlaku (0,01 až 2,00 bary)

–       možnost nastavení 5 různých hodnot tlaku a časových intervalů

–       integrovaný pružný držák ventilu

0,00  včetně DPH Čtěte více
Dávkovací zařízení LINOP M2000

Mikroprocesorem řírené dávkovací jednotky LINOP  M 2000 jsou nejdůležitějšími součástmi dávkovacího system Cyberbond pro kyanakryláty.

0,00  včetně DPH Čtěte více
Dávkovací zařízení LINOP M600

Tato kompaktní stolní zařízení jsou vhodná pro jakékoliv pracoviště, kde je požadováno přesné aopakovatelné dávkování. Toto dávkovací zařízení je možno řídit elektronicky a napojit jej do sériové výrobní linky. Řídící jednotky umožňují dávkování po malých kapkách I nanášení neměných průhů lepidla. Lze říci, že jednotky jsou prakticky “bezúdržbové”.

LINOP M 600 se označuje jako tzv. kartušové zařízeníMateriály, jsou aplikovány pomocí stlačeného vzduchu přímo z kartuše. Toto dávkování zvláště vhodné pro vysoce viskózní UV lepidla.

0,00  včetně DPH Čtěte více